KONST / Litografier / Färglitografi 13207051
nr 1320 7051
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Foula Shetland, Signerad, numrerad 63/150, oramat löst blad. Bladets mått: 28x43 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 april 2020
kl 19:11:58
16/4 17:05:51
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson